Miška


Rok výroby 1988

Svoju prvú motorku som mala skôr ako vodičák na ňu….

K motorkám som sa dostala u Jarina v Perneku v dielni, keďže sú s Padačom (mimochodom môj priateľ) dlhoročný kamaráti a navštevovali sa. Padač mal mať 40 (to bol ešte fešák, mladý) a stále básnil o JAWE, tak som zariadila, aby ju dostal na narodeniny. Po jeho vete, že som si na seba uplietla bič kúpou motorky, že bude jazdiť a ja budem doma som ani chvíľku neváhala a ešte v ten rok (2012) som si zaobstarala svoju prvú motorku ČZ 175 450 Deluxe. Za prvú sezónu som najazdila 11000 km. Neskôr som chcela veľmi Jawu 350/634 a keď som našla na nete, že je v BA na predaj ani chvíľku som neváhala. A tak sa zbierka rozrástla o moju nádhernú čiernu 634. A ako inak, aby som sa mohla zúčastňovať aj stretnutí pre motocykle do 50cm3 tak som dostala skúter Simson.

V roku 2014 som zažila a prežila svoj prvý pád, ale od motoriek ma to neodradilo. Odradilo ma to len od toho, aby som už nikdy nikoho neviezla, a preto ak sa chceš voziť, urob si vodičák 😀

Milujem motorky a som rada, že vďaka týmto strojom som sa zoznámila s veľkým množstvom ľudí, zažila veľa zábavy a navštívila zaujímavé miesta.